شبکه خدمات نوآوری بومرنگ به‌عنوان کارگزار تبادل فناوری یک شرکت متقاضی، در نظر دارد در زمینه رفع نیاز فناورانه "سامانه فروش آنلاین" با کلیه افراد و شرکت‌های توانمند برای رفع این مسئله، تعامل و همکاری نماید.

ارسال پاسخ

شماره درخواست : RFP279705080
تاریخ اعلام :97/5/17
تاریخ انقضا : 97/6/6


عنوان نیاز فناورانه :

سامانه فروش آنلاین

شرح نیاز فناورانه :

امروزه استفاده از فناوری به‌خصوص فناوری‌های اطلاعاتی، موجب افزایش سرعت و سهولت در انتقال اطلاعات گردیده است و با ظهور اینترنت در کنار نرم‌افزارها، این مسئله بیش‌ازپیش نمود پیدا کرده است. در حال حاضر سیستم فروش یک شرکت متقاضی و فعال در زمینه تولید نوشیدنی، بر مبنای ثبت سفارش از طریق ویزیتورهای شرکت و به‌صورت سنتی انجام می‌گیرد. این موضوع منجر به بروز مشکلات عدیده‌ای از قبیل گستردگی بیش‌ازاندازه نیروی انسانی و عدم توانایی کنترل و نظارت بر آنان شده و هزینه‌ای بالا به شرکت تحمیل نموده است. به همین منظور شرکت متقاضی در نظر دارد با بهره‌گیری از تکنولوژی، مشکلات مرتبط با افزایش هزینه‌های تحمیلی ناشی از افزایش نیروی انسانی و همچنین مشکلات ناشی از عدم توانایی در کنترل آنان را مرتفع کند. همچنین خود را به‌عنوان شرکتی پیشرو در استفاده از راهکارها و فناوری‌های مبتنی بر IT معرفی نماید تا به بدین طریق بتواند سهم بازار خود در بازار رقابتی امروز را حفظ و گسترش نماید.

 لطفاً اطلاعات تکمیلی را با دانلود فایل RFP در قسمت ضمائم مطالعه نمایید.

 

تمامی پروپوزال‌ها باید از طریق ایمیل Proposal@boomerangtt.com یا سایت شبکه خدمات نوآوری بومرنگ در قالب پروپوزال از پیش طراحی‌شده ارسال گردند (قسمت پایین صفحه مربوط به نیاز فناورانه، گزینه ارسال پاسخ). علاوه بر قالب پروپوزال باید فایل رزومه و معرفی شرکت نیز ارسال گردد.

تاریخ عنوان فایل عملیات
97/5/17 RFP دانلود فایل
97/5/17 Proposal Template دانلود فایل
ارسال پاسخ